Перейти до основного вмісту

Єгоза

Спіральний бар'єр Єгоза

Термін Єгоза

Словом Єгоза можуть називатися різні речі, але в основному їм позначається сучасний колючий дріт та захисні загородження з нього. Хоча спочатку слово Єгоза означало непосидючу дитину. Як саме відбулася трансформація понять, і непосидюча дитина перетворилася на колючий дріт – точно не відомо. Але на даний момент Єгоза є відомою торговою маркою, зареєстрованою в багатьох країнах світу і використовується для позначення армованої колючої стрічки та колюче-ріжучихих загороджень. Причому ця назва використовується для позначення як сучасного колючого дроту Єгоза, так і різних видів колюче-ріжучих загороджень Єгоза.

Колючий дріт Єгоза

Стрічка колюча армована Єгоза, або, просторуч, колючий дріт Єгоза – це сучасний варіант звичайного колючого дроту. Єгоза виконує ті ж функції, що й звичайний колючий дріт, але значно краще, крім того, Єгоза набагато міцніша та довговічніша за колючий дріт. На відміну від колючого дроту, армована колюча стрічка Єгоза виготовляється з високовуглецевого сталевого дроту, причому переріз цього дроту може бути значно більшим, ніж у основи звичайного колючого дроту. Ще одна відмінність – дротяні шипи були замінені на плоскі леза-бритви, які не тільки добре чіпляються за одяг та інші предмети, але й мають здатність завдавати різаних ушкоджень. На додаток до цього варто згадати, що колючий дріт Єгоза https://caiman.ua/ua виготовляється з оцинкованого дроту та оцинкованої сталі, а іноді як матеріал для Єгози може використовуватися навіть нержавіюча сталь.

Спіральне загородження або бар'єр Єгоза

Спіральна загородження Єгоза або спіральний бар'єр Єгоза є найбільш поширеною колюче-ріжучою огорожею з армованої колючої стрічки Єгоза. Таке загородження являє собою спіраль з колючого дроту Єгоза, витки якої з'єднані між собою скобами. При встановленні спіральний бар'єр Єгоза розтягується, утворюючи міцну конструкцію, що пружить, з ромбовидними осередками, утвореними армованою колючою стрічкою, з'єднаною скобами. Така конструкція загородження була вперше застосована більше ста років тому з використанням звичайного колючого дроту, і продовжує успішно використовуватися в наші дні, тільки колючий дріт поступився місцем армованій колючій стрічці Єгоза. У багатьох країнах світу спіральне загородження Єгоза називається терміном Концертина.

Інші загородження Єгоза

Крім спірального бар'єру Єгоза, існує безліч типів загороджень з армованої колючої стрічки. Це плоский бар'єр Єгоза та колюча сітка Єгоза, пірамідальна загородження Єгоза та мобільний бар'єр Єгоза, а також безліч інших типів огороджень, включаючи ті, що можуть встановлюватись за допомогою автомобільного транспорту. Конструкція захисних загороджень постійно вдосконалюється, а асортимент загороджень Єгоза постійно розширюється.

Як придбати Єгозу?

Купити Єгозу можна, знайшовши відповідного постачальника, краще виробника. Справа в тому, що не вся Єгоза, яку можна купити, є якісним продуктом, у одних постачальників якість Єгози вища, у інших – нижча, а у третіх якість знаходиться на такому низькому рівні, що таку Єгозу неможливо буде експлуатувати. Крім багатьох інших факторів, індикатором якості може бути ціна Єгози – при виробництві такого типу продукції неможливо знизити витрати на її виробництво, не знижуючи якості сировини. Тому, як не дивно, висока ціна Єгози може бути гарантією її високої якості і навпаки.