Перейти до основного вмісту

Металеві паркани та огорожі

Типи металевих парканів

Типи металевих парканів

Сучасні паркани є не тільки надійним захистом вашої території, але одночасно і її прикрасою – металеві паркани виглядають легко та естетично. Паркани із звареної решітки широко використовуються для огородження об'єктів різного призначення – це спортивні майданчики та стадіони, промислові об'єкти та громадські установи, автомобільні стоянки, школи, парки та багато іншого. Металеві огорожі зі зварної сітки можна використовувати для огородження практично будь-яких об'єктів, при цьому вони завжди добре вписуються в навколишній ландшафт. Металеві огорожі з сітки рабиця мають високу міцність і надійність, вони виготовлені з комплектуючих і матеріалів, що мають захисне цинкове та полімерне покриття, завдяки чому з успіхом використовуються для огородження важливих об'єктів, з підвищеними вимогами до їх безпеки, в умовах складних метеорологічних умов. Паркани з сітки рабиця є надійною важкою перешкодою і мають тривалий період експлуатації.

Паркан зі зварних панелей

Сучасною промисловістю виробляються сучасні, якісні та ефективні огородження зі зварних панелей – зварні секції та стовпи прямокутного перерізу для виготовлення металевих огорож. Серійно виготовляються панелі зі зварної сітки шириною 2,5 метра з розміром вічка 50х200 мм (ширина та висота) з металевих прутків діаметром 6 мм (парні горизонтальні прутки) та 5 мм (вертикальні прутки). Для того, щоб надати секціям паркану більш естетичний вигляд і захистити від корозії, поверхня їх покривається полімерною порошковою фарбою або оцинковується.

Колірна гама зварних панелей для огорож різноманітна. Серійно виготовляються зварні панелі зеленого та білого кольорів, RAL 6073 та RAL 9010 відповідно. При необхідності доступні панелі для огорож інших кольорів – жовтий RAL 1012, червоний RAL 3002, синій RAL 7030, чорний RAL 9005 і сірий RAL 7030. Також серійно виготовляються прямокутні стовпи для монтажу металевих огорож зі зварних панелей. Стовпи виготовляються у двох виконаннях – подовжені для загортання в бетон та з квадратною основою під анкерне кріплення. Так само, як і зварні панелі, стовпи для захисту від корозії покриваються зсередини та зовні полімерною порошковою фарбою або оцинковуються. Колірна гамма стовпів відповідає кольоровій гамі зварних панелей для парканів.

Паркан із сітки рабиця

Для огородження об'єктів з підвищеними вимогами до їх безпеки можна використовувати металевий паркан посиленої конструкції із сітки рабиця. Паркан має велику міцність і надійність, добре протистоїть як впливу атмосферних явищ – дощ, сильний вітер, так і спробам порушників його подолати. Конструктивно паркан https://egoza.ua/ua/catalog/fences є сіткою рабиця, укріплену на стійках спеціальної конструкції та посиленою додатковими тягами. У конструкції паркану використовується сітка рабиця з осередком 40х40 мм, виготовлена із сталевого дроту діаметром не менше 3,5 мм, оцинкована та покрита захисним полімерним шаром для захисту від корозії. Ширина полотна (висота паркану) становить 2,4 метра, нитки дроту по краях сітки внизу і вгорі паркану скручені, скрутки зрізані під кутом 45 градусів для створення гострих шипів. Стовпи, на яких фіксується сітка, виготовляються з труби діаметром 3-1/2 дюйма (кінцеві та кутові) та 3 дюйми (проміжні). Стовпи мають цинкове та полімерне покриття для захисту від корозії. Всі фітинги та металовироби, що використовуються при виготовленні забору, мають захисне покриття цинком та полімером, щоб унеможливити корозію.

Уздовж всього периметра паркану в чотири ряди протягнутий лінійний дріт діаметром не менше 3,5 мм, оцинкований і покритий полімерним захисним шаром. Дріт натягується за допомогою спеціальних натяжних пристроїв, встановлених на стовпах. Для фіксації сітки до лінійних напрямних використовується сталевий дріт діаметром від 2,5 мм із захисним цинковим та полімерним покриттям, фіксація здійснюється через кожні 300 мм. По всьому периметру паркану створюється бетонна основа, в яку встановлюються стовпи і до якого фіксується сітка. Сітка кріпиться до бетонної основи паркану шплінтами діаметром не менше 3,5 мм, покритими захисним цинковим та полімерним покриттям, які кріпляться до нижнього краю сітки та вводяться в бетон на глибину 150 мм з кроком не менше 750 мм.

Такий металевий паркан є високонадійною і важкою конструкцією, і може використовуватися для огородження важливих цивільних, комерційних об'єктів або об'єктів спеціального оборонного призначення. Якість матеріалу, захисне покриття і висока міцність конструкції паркану дозволяє його використовувати в умовах Середньої Азії, Близького Сходу та Африки для створення високоефективних огорож, що не бояться складних метеорологічних умов і мають високий термін служби.