Перейти до основного вмісту

Дріт сталевий, оцинкований, нержавіючий

Дріт

Типи дроту

У промисловості широко використовується дріт різного типу – сталевий, оцинкований, нержавіючий, високовуглецевий і низьковуглецевий, а також інші види дроту. Залежно від сфери застосування та умов експлуатації, для виготовлення певних видів продукції підбирається оптимальний тип дроту.

Дріт сталевий

Сталевий дріт з низьким вмістом вуглецю використовується в різних галузях промисловості в тих випадках, коли основною необхідною властивістю дроту є його гнучкість та здатність зберігати прийняту форму. Низьковуглецевий дріт широко використовується у виробництві різних типів виробів з дроту, а також застосовується для монтажу та пакування як в'язальний дріт. Такий дріт використовується для виготовлення звичайного колючого дроту, огорож та інших виробів для сільського господарства.

Дріт сталевий високовуглецевий

Високовуглецевий сталевий дріт застосовується для виготовлення виробів, у яких важлива висока міцність такого дроту, а також його пружинні властивості – здатність відновлювати свою форму після деформації. Високовуглецевий дріт застосовується https://concertina.ua/ua для виготовлення різноманітних пружин та інших аналогічних виробів, а також для плетіння канатів. Крім того, високовуглецевий дріт застосовується при виробництві сучасного колючого дроту через свою високу міцність і пружинні властивості.

Дріт оцинкований

Оцинкований дріт використовується там, де є ризик появи корозії. Оцинкованим випускається як низьковуглецевий дріт, так і високовуглецевий. Для покриття дроту цинком може використовуватися як гаряче цинкування, так і гальванізація, в першому випадку якість вище цинкового покриття. З оцинкованого дроту виготовляються вироби, які експлуатуються в умовах високої вологості та на відкритому повітрі. Якщо вироби з дроту використовуються в агресивному середовищі, краще звернути увагу на нержавіючий дріт.

Дріт нержавіючий

Нержавіючий дріт використовується для виготовлення виробів, які в процесі експлуатації контактують з агресивним середовищем – кислотою або лугом, а також якщо виріб з такого дроту перебуватиме під постійним впливом агресивних природних факторів – солоної води та іншого. Прикладом таких виробів можуть бути вироби для хімічної та харчової промисловості, а також колючий дріт, що встановлюється для захисту об'єктів на узбережжі морів та океанів, а також застосовується для захисту морських суден від піратів. Нержавіючий дріт може бути виготовлений з AISI 201, AISI 304, AISI 316, AISI 316Ti, AISI 321, AISI 430 та інших типів нержавіючої сталі.