Перейти до основного вмісту

Монтаж колючого дроту

Монтаж Єгози

Монтаж Єгози

Монтаж колючого дроту Єгоза та Концертина, так само, як і якість його виготовлення, визначає ефективність його використання для охорони об'єктів та термін його експлуатації. Від якості монтажу колючого дроту та спіральних загорож залежить дуже багато, включаючи безпеку монтажників при виконанні робіт та оточуючих при подальшій експлуатації загороджень.

Самостійна установка колючого дроту Єгоза

Якщо монтаж колючого дроту Єгоза або Концертина виконується непрофесіоналами, значно підвищується ризик травматизму під час проведення монтажних робіт. Колючий дріт, точніше, армована колюча стрічка Концертина та Єгоза є небезпечним виробом, здатним завдавати серйозних пошкоджень, тому до робіт з нею потрібно підходити з усією серйозністю. Крім того, встановлені без дотримання необхідних заходів щодо забезпечення надійності та безпеки, спіральні загородження з колючого дроту https://egoza.ua/ua/catalog/services/montage Єгоза і Концертина можуть завдавати шкоди не тільки потенційним порушникам, а й співробітникам об'єкта, що охороняється, або звичайним перехожим, а це може спричинити відповідальність власника загородження перед законом.

Встановлене самостійно загородження з колючого дроту Концертина та Єгоза працює не так ефективно, як належить - непрофесіоналу важко передбачити всі тонкощі установки загороджень, врахувати особливості об'єкта, що захищається, і навколишньої місцевості. Крім того, нефахівці зазвичай помиляються з необхідною кількістю спірального загородження з колючого дроту Єгоза та Концертина – його або не вистачає, і тоді доводиться розтягувати спіраль сильніше, ніж вона розрахована, що значно знижує її ефективність, або залишаються надлишки колючого дроту, які можна було б і не купувати.

Професійний монтаж колючого дроту

Монтаж колючого дроту краще довірити професіоналам. Замовивши монтаж колючого дроту та загороджень з нього у професіоналів, ви позбавите себе багатьох проблем і зараз, і в майбутньому, не дарма витрачатимете час і гроші, а також забезпечите своїм об'єктам максимальний захист. Кваліфіковані фахівці, попередньо обстеживши місцевість, на якій встановлюватиметься загородження з колючого дроту Єгоза або Концертина, спеціально для вас спроектують конструкцію загородження, а професійні монтажники, володіючи великим досвідом роботи з колючим дротом, швидко та якісно встановлять Єгозу та Концертина з неї на вашому об'єкті.