Перейти до основного вмісту

Алігатор

Такі різні алігатори

Такі різні алігатори

Словом Алігатор позначають безліч товарів та послуг, сортів рослин та хімічних препаратів, захисних загороджень та автомобільних сигналізацій, мабуть підкреслюючи агресивність та силу алігатора.

Алігатор – представник загону крокодилів

Алігатор з іспанської перекладається досить тривіально – ящірка. Але це дуже велика ящірка! Рід алігаторів включає два види – американський і китайський алігатор. Порівняно зі справжніми крокодилами, у алігаторів очі розташовані вище, а при закритій пащі видно лише верхні зуби. У темряві алігатора видають очі, які відсвічують зеленим кольором у молодих особин та червоним – у великих алігаторів. Американські алігатори досить великі, найбільший алігатор мав довжину близько 6 метрів і важив приблизно тонну – непогана ящірка. Китайські алігатори зазвичай виростають до 2 метрів, у поодиноких випадках – трохи більше.

Автомобільна сигналізація Алігатор

Автомобільні сигналізації під торговою маркою Alligator виробляються з 1999 року і відразу зарекомендували себе як збалансований за ціною, функціями та якістю товар. Автомобільна сигналізація Алігатор може бути встановлена на будь-яку модель автомобіля. Завдяки своїй високій ефективності та розумній ціні, сигналізації Алігатор користуються великою популярністю серед автолюбителів.

Пила Алігатор

Існує клас пилок, що називаються алігаторами. При зовнішній схожості зі звичайною пилкою по дереву, пила алігатор суттєво відрізняється від неї, спершу тим, що має привід. Але це і не шабельна пилка – на відміну від шабельних, пили алігатори оснащені не одним, а двома лезами з гострими зубами, які рухаються в протилежному напрямку. Така конструкція забезпечує більш точний різ, на якість якого не впливає нагрівання пили алігатора, така пилка не має обмежень по товщині матеріалу, що розпилюється, при роботі пили відсутні вібрації, а в разі заклинювання лез немає віддачі. Використання пил алігаторів найбільше ефективно при роботі з пористими матеріалами, при обробці дерева та дерев'яних конструкцій, а також при нарізанні плит утеплювача з пінополістиролу, мінеральної вати та інших аналогічних матеріалів.

Захисні загородження Алігатор

Під торговою маркою Алігатор виробляється широкий асортимент колючого дроту та захисних загороджень. Сучасний колючий дріт, або армована колюча стрічка, а також колюче-ріжучі загородження, що виробляються під торговою маркою Алігатор https://alligator.ua/, відрізняються високою ефективністю, надійністю та тривалим терміном служби навіть у складних метеорологічних умовах. Під торговою маркою Алігатор випускаються спіральні, плоскі, мобільні, пірамідальні, пересувні загородження.

Черевики тактичні Alligator Coyote

Тактичні черевики Алігатор Койот ідеально підходять як для військових, так і для туристів. Черевики мають посилені задник та підносок, що забезпечує їх тривале використання у складних умовах. Черевики Алігатор Койот оснащені петлями швидкого шнурівки, які дають можливість швидко знімати та одягати це взуття. Підошва черевиків кріпиться сучасним способом прямого припливу, а водонепроникність забезпечується наявністю дихаючої мембрани. Черевики Алігатор Койот мають оптимальну висоту берців, зручну як при ходьбі, так і при стрільбі з коліна. Берці не пережимають ногу в будь-якому положенні і не порушують кровообіг, що дуже важливо як для військових, так і для туристів.

Вертоліт Ка-52 Алігатор

Радянсько-російський вертоліт Ка-52 Алігатор, розробка якого велася ще з вісімдесятих років минулого століття, і який лише через тридцять років став серійною моделлю, позиціонується виробником як суперсучасний вертоліт, що не має аналогів у світі. Ка-52 Алігатор є двомісним вертольотом з вантажопідйомністю 2,8 тони, екіпажом 2 особи і може розвивати швидкість до 300 км/год.

Вудлище FR Alligator

Не обійшлося без алігаторів і на риболовлі, цього разу у хорошому розумінні. Існує вудилище FR Alligator, це універсальне вудилище, призначене для всіх видів риболовлі. Ручка вудилища Алігатор виконана з матеріалу EVA, вудилище оснащене кільцями із вставками Sic. Вудлище Алігатор чудово справляється з ловом риби на бортовий фідер.

Подрібнювач побутових відходів Алігатор

Подрібнювач побутових відходів Алігатор – незамінний пристрій, який призначений для встановлення на сучасне миття та дозволяє значно зменшити кількість побутових відходів, що відправляються на звалище. Подрібнювач Алігатор приєднується до будь-яких типів сучасних мийок, що мають відповідний діаметр отвору для зливу, і дозволяє подрібнювати та утилізувати більшість органічних відходів, використовуючи каналізацію замість відра для сміття. Подрібнювач Алігатор має ефективну шумоізоляцію і працює дуже тихо, при цьому кількість харчових відходів, що вирушає у відро для сміття, набагато скорочується.

Кріп Алігатор

Кріп Алігатор є гібридним сортом середньої та пізньої посадки, що забезпечує високу врожайність з стислий термін. Кущовий кріп дозріває за 42-45 днів, має велике листя і довгі товсті черешки сизо-зеленого кольору. Збирається кріп Алігатор або по 2-3 листи, або повністю розеткою. Врожайність кропу Алігатор складе близько 10 тон з гектара.