Перейти до основного вмісту

Самогонний апарат

Домашній самогонний апарат

Навіщо потрібен домашній самогонний апарат?

Самогонний апарат у домашніх умовах дозволяє виготовляти якісний самогон із різної сировини та бути незалежним від промислових виробників міцних спиртних напоїв. І річ навіть не в тому, що домашій самогон коштує дешевше, ніж та ж горілка в супермаркеті, виготовлена в промислових умовах. Основна проблема магазинних спиртних напоїв, особливо недорогих – ніколи достеменно невідомо, з чого їх зробили. Використання в лікеро-горілчаній промисловості дешевого спирту сумнівного походження ніяк не додає здоров'я споживачам алкоголю, а ймовірність отруїтися фальсифікатом на основі метилового спирту зовсім не витрачає ситуації. Домашній самогонний апарат потрібен якраз для того, щоб звести до мінімуму ризик отруїтися промисловими спиртними напоями і завжди мати вдома самогон із перевіреної сировини.

Який самогонний апарат купити для дому?

Тут все залежить від того, цілей, які Ви перед собою ставите, та умов, у яких домашній самогонний апарат використовуватиметься. Якщо самогон планується гнати у сільських умовах із слабкою електропроводкою та перебоями з водою, краще звернути увагу на класичні моделі самогонних апаратів, які можна нагрівати вогнем та гнати самогон без наявності водопроводу з водою під тиском. Якщо самогон буде робитися в міській квартирі або якщо проблем з водою і електрикою немає – можна купити самогонний апарат будь-якої конструкції, що сподобалася.

Можна додати, що сучасні самогонні апарати з вертикальними колонами і потужними конденсаторами вигідно відрізняються від класичних як за продуктивністю виготовлення самогону, так і за його якістю. У будь-якому випадку який саме самогонний апарат купити для дому – вирішувати тільки Вам. Хороший вибір дистилляторів різної конструкції представлений на сайті samgoni.com.ua який є провідним виробником сучасних дистиляторів та іншого аналогічного обладнання в Україні.

Якої конструкції бувають самогонні апарати – класика та сучасність

Самогонні апарати для перегонки самогону в домашніх умовах можуть мати різну конструкцію. Існують класичні самогонні апарати з великими і маленькими змійовиками для охолодження самогону, здатні працювати як за наявності проточної води, так і в умовах, коли є тільки вода з колодязя або аналогічного джерела. Класичний самогонний апарат може бути оснащений сухопарником або сухопарниками, що дають можливість позбавитися частини шкідливих і неприємних домішок при перегонці самогону в домашніх умовах.

Або самогонний апарат може мати сучасну конструкцію – представляти з себе бражну колону з протиточним або кожухотрубним конденсатором та папугою з ареометром для контролю міцності самогону. У конструкцію сучасного самогонного апарату також може входити дефлегматор для отримання міцнішого самогону, а також джин-кошик, що дає можливість ароматизувати самогон прямо в процесі його перегонки. Існують самогонні апарати, призначені для роботи на відкритому вогні, інші використовують нагрівання електрикою. Незалежно від того, яку конструкцію має самогонний апарат, відмінно впоратися зі своїм завданням – отриманням якісного самогону в домашніх умовах.