Перейти до основного вмісту

Устаткування для ювелірного магазину

Устаткування для ювелірних виробів

Асортименти ювелірного обладнання досить широкий. Кожен вид торговельного обладнання розроблений виробниками лише під конкретний вид ювелірних виробів. Так, наприклад, кільця можуть бути виставлені на огляд покупців на спеціальному ювелірному обладнанні – планшетах або дисплеях, які призначені виключно для кілець. Коли сережки виставляються на планшетах для сережок. Гарнітури, аналогічно, виставляються на планшетах, які призначені для гарнітур. А розміщення годинника відбувається на окремому вигляді ювелірного обладнання, – на підставках, які також розроблені виробниками ювелірного обладнання.

Для ювелірних виробів, що є більш вишуканими та дорогими моделями, які мають виділятися на тлі загального асортименту товарів, розроблений особливий вид ювелірного обладнання, – бюсти та манекени. Концепцією манекенів, як торговельного обладнання ювелірних магазинів, є стилізовані частини людського тіла, на яке розроблені певні види прикрас. Так, наприклад, в ювелірних магазинах можна бачити підставки у вигляді рук, голів, шиї, на яких розміщені ювелірні вироби, виставлені на продаж.

Розробка та продаж торговельного обладнання для ювелірних магазинів виконується спеціальними фірмами. Оптимальним варіантом пошуку виробників торговельного обладнання буде Інтернет. Інтернет-ресурси фірм, які виробляють обладнання для ювелірних магазинів, містять фото ювелірного обладнання, що надається, з необхідним описом і рекомендаціями для правильної та ергономічної експлуатації даного обладнання.

Ювелірне обладнання має відносно невисоку ціну, покупка не складе належних проблем, особливо якщо замовлення виконується в інтернет-магазинах. З іншого боку, саме ювелірне обладнання здатне забезпечити максимально комфортну торгівлю магазину, гіднішу та вигіднішу презентацію ювелірних виробів. Аналогічно, ювелірне торгове обладнання зробить процес продажу максимально ергономічним. Ювелірні вироби розміщуватимуться в необхідному порядку і не плутатимуться між собою.

У всі часи ювелірні вироби наголошували на статусі свого власника і були показником розкоші та достатку. Сьогодні продаж ювелірних прикрас – ціла індустрія, яка потребує наявності необхідного торговельного обладнання. Масштаби виробництва ювелірного устаткування досить великі нині, щонайменше, ніж вся ювелірна індустрія. Індустрія ювелірних виробів не стоїть на місці, і природно, що виробники ювелірного торговельного обладнання також прагнуть розширення асортименту своєї продукції.